قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

**شرایط کلی**

1 – کتابسرای پدرام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2 – فعالیت کتابسرای پدرام مشاوره و فروش کتاب و در راستای ارتقا آگاهی جامعه از طریق افزایش توجه به فرهنگ مطالعه و کتابخوانی می باشد.

3 – کلیه کسانی که از تمام یا قسمتی از خدمات، امکانات و مطالب کتابسرای پدرام استفاده می کنند با شروع استفاده تمام موارد ذکر شده در این آیین نامه را خوانده و قبول دارند.

4 – کلیه کسانی که به هر نحوی با کتابسرای پدرام در ارتباط هستند باید در چهارچوب قوانین و مقررات حاکم برجامعه عمل نموده و هر گونه بهره برداری سیاسی،اعتقادی و اقتصادی مغایر با قوانین یاد شده در هنگام استفاده از تمام یا بخشی از امکانات، خدمات و مطالب ارایه شده توسط کتابسرای پدرام ممنوع بوده و تمامی عواقب، نتایج و احیانا جرایم و محکومیت ها ی حاصل از تخطی فرد خاطی برعهده ی خودش بوده و کتابسرای پدرام ضمن اینکه در این زمینه هیچگونه مسولیتی را نمی پذیرد حق شکایت و پیگیری مواردی که باعث ضرر و زیان مالی، حیثیتی و اجتماعی به مجموعه کتابسرای پدرام شود را برای خود محفوظ می داند.

5 – نام کتابسرای پدرام و دامنه هایpedrambook.com و pedrambook.ir و نام های پدرام بوک و pedrambook از سال 1379 در ادارات و ارگانهای مربوطه ثبت شده و تمامی حقوق و امتیاز آن برای بنیانگذار و موسس آن (آقای محمدرضا رستمی فر) محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و استفاده از آنها بدون موافقت کتبی صاحب امتیاز ممنوع بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

6 – کتابسرای پدرام هیچگونه شعبه یا مرکز فروش دیگری به غیر از آنچه در قسمت درباره ما ذکر شده ندارد.

7 – اطلاعات تماس و آدرس کتابسرای پدرام دقیقا در قسمت تماس با ما ثبت شده است لذا هر گونه تماس یا ارتباط از راه هایی غیر از آنچه در قسمت تماس با ما و درباره ما ذکر شده متعلق به کتابسرای پدرام نمی باشد و این مجموعه در قبال سواستفاده های احتمالی افراد یا شرکت های متخلف هیچگونه مسولیتی ندارد لذا پیشنهاد می شود در این زمینه مراقب کلاهبردارها باشید.

8 – اطلاعات واریز وجه برای کتابسرای پدرام کاملا در قسمت اطلاعات واریز وجه ذکر شده و این کتابسرا تحت هیچ شرایطی درخواست واریز وجه بدون دلیل و خارج از فرآیند خرید از هیچکس و به هیچ حسابی غیر از حساب های عنوان شده در قسمت اطلاعات واریز وجه نمی کند .در این زمینه مراقب کلاهبرداران باشید.

9 – کتابسرای پدرام همواره سعی در حفظ حقوق و منافع مخاطبین خود دارد. و در این راستا از هیچگونه تلاشی فروگذار نخواهد کرد لیکن این کتابسرا تنها در قبال خدماتی که خود مستقیما ارایه می دهد مسئول بوده و هر گونه تخلفات و کوتاهی توسط سایر عوامل چرخه تجارت الکترونیک از جمله افراد، شرکت ها و موسسات ارایه دهنده خدمات اینترنتی، شبکه ها و زیرساختهای اینترنتی و فناوری اطلاعات، بانک ها، شرکت ها و موسسات ارایه دهنده خدمات مالی (پرداخت وجه)، افراد، شرکت ها و موسسات ارایه دهنده خدمات حمل و نقل (ارسال کالا) برعهده ی ارایه دهندگان سرویس و خدمت مربوطه می باشد.

**حریم خصوصی افراد**

1 – اشخاص متعهد می شوند که اطلاعات و مشخصات درست و حقیقی خود را به کتابسرای پدرام ارایه نمایند.

2 – اطلاعات و مشخصاتی که در قسمت های مختلف سایت از افراد گرفته می شود (ثبت نام، عضویت در خبرنامه، ارسال ایمیل و خرید کالا) بعنوان حریم خصوصی ایشان نزد کتابسرای پدرام محفوظ می باشد و (به غیر موارد خاص که حکم قضایی مارا مجبور به تحویل اطلاعات به مراجع قضایی می کند) تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار نخواهد گرفت.

**شرایط خرید**

1 – پذیرش کلیه موارد ذکر شده در قوانین و مقررات کتابسرای پدرام.

2 – انتخاب و سفارش کالا یا خدمت موجود در سایت با استفاده از صفحه ی راهنمای خرید.

3 – تکمیل و ارایه اطلاعات دقیق شامل نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، تلفن ثابت، ایمیل معتبر، آدرسی دقیق پستی(استان، شهرستان، خیابان اصلی، خیابان فرعی، کوچه یا بن بست، پلاک، کدپستی 10 رقمی).

4 – خسارات ناشی از درج اطلاعات و آدرس نادرست برعهده خریدار می باشد.

5 – انتخاب روش ارسال از میان روش های ارسال موجود در سایت.

6 – انتخاب روش پرداخت از میان روش های پرداخت موجود در سایت.

7 – تایید سفارش و تسویه حساب کامل.

**روش های پرداخت و تسویه حساب**

1 – پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت بانک ملت.

2 – پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پارسیان بانک سپه.

3 – واریز وجه به شماره حساب های ذکر شده در صفحه ی اطلاعات واریز وجه و اطلاع رسانی تلفنی.

**روش های ارسال و تحویل سفارشات**

1 – ارسال از طریق شرکت پست به دو روش پیشتاز و سفارسی بنا به درخواست مشتری.

2 – ارسال با باربری یا اتوبوس بنا به درخواست مشتری بسته به تعداد و ابعاد سفارشات.

3 – ارسال با پیک شهری که فقط مخصوص شهر اصفهان می باشد.

4 – سفارشات پیشتاز بین 2 تا 4 روز کاری بعد از تحویل به شرکت پست به مقصد می رسد.

5 – سفارشات سفارشی بین 4 تا 8 روز کاری بعد از تحویل به شرکت پست به مقصد می رسد.

6 – سفارشات شهر اصفهان در همان روز توسط پیک موتوری به مقصد می رسد.

**مالیات و هزینه های ارسال**

1 – هزینه های ارسال کالا طبق تعرفه های قانونی شرکت حمل کننده محاسبه شده و بسته به وزن و آدرس سفارش دهنده متغیر می باشد و با توجه به اینکه هزینه ارسال به عهده سفارش دهنده است قبل از ثبت نهایی و پرداخت وجه در فرآیند تکمیل خرید قابل رویت و انتخاب می باشد.

(معافیت مالیاتی)

طبق قانون معافیت موسسات انتشاراتی و کتاب فروشان از پرداخت مالیات (بند 5 ماده 12 قانون مالیات برارزش افزوده)، کالاهای کتابسرای پدرام مشمول مالیات نمی باشند.

**مدت زمان اعتبار قیمت ها**

با توجه به ماهیت کالاهای کتابسرای پدرام که اغلب کتاب می باشد کلیه قیمت های درج شده داخل کتاب ها تا زمانی که کتاب موجود باشد معتبر می باشد بعضی از کتاب ها که در یک زمان دو قیمت از آن موجود باشد هر یک با قیمت مندرج در آن به فروش می رسد (مثال: کتاب چشمهایش از بزرگ علوی چاپ 20 قیمت 300000 ریال و چاپ 22 قیمت 340000 ریال) و این قیمت ها تا زمانی که ناشر کتاب در چاپ بعدی خود قیمت را تغییر ندهد بر روی سایت معتبر خواهد بود و پس از آن با قیمت جدید عرضه می شود.

**خدمات پس از فرش**

با توجه به کالاهای عرضه شده در سایت کتابسرای پدرام که اکثرا کتاب می باشد خدمات پس از فروش کتابسرای پدرام صرفا در خصوص مشاوره و راهنمایی برای استفاده و یا سایر اطلاعات در حوضه کتاب خریداری شده می باشد. در خصوص سایر کالاها (نرم افزارها و یا کالاهای کمک آموزشی) خدمات پس از فروش به عهده تولیدکننده کالا می باشد.

**ضمانت اصالت کالاها**

1 – کتابسرای پدرام پیرو و حامی قانون حمایت از مولفین و مصنفین و هنرمندان می باشد و لذا سعی دارد همواره در جهت حمایت مالی و معنوی از آثار ایشان نسخه های اصلی و قانونی را تهیه نموده در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهد و در این خصوص 100% اصالت کالاهای عرضه شده را تضمین می کند.

**شرایط و روند بازگشت وجه و کالا**

1 – کتابسرای پدرام تضمین می کند که چنانچه کالاهای مشاوره داده شده ی این مجموعه به هر دلیلی مورد تایید خریدار نبود تا 7 روز مرجوعی آنها را پذیرفته و وجه واریز شده را بلافاصله پس از دریافت کالا مسترد نماید.

2 – کالاهایی که خریدار خودش از داخل سایت انتخاب می کند و اقدام به خرید می نماید صرفا تا قبل از ارسال توسط شرکت حمل و نقل قابلیت انصراف و مرجوعی دارد و این حالت نیز کتابسرای پدرام بلافاصله و در اولین روز کاری پس از درخواست انصراف خریدار وجه واریز شده را به حساب وی مستردد می کند.

3 – کلیه کالاها قبل از ارسال چک شده و به بهترین نحو بسته بندی می شوند با این وجود چنانچه کالاهای ارسال شده دارای نقص باشند و بخشی از جلد و یا صفحات داخلی کتاب مخدوش باشد، کتاب به رایگان مسترد خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ بپرسید
در ساعات کاری پاسخگوی شما هستیم
برای چت واتساپ یا تلگرام را انتخاب کنید